SOLPARK KLESZCZÓW Sp. z o.o
ul.Sportowa 8, 97-410 Kleszczów

T: 44 731 65 01, 44 731 65 17
E: lp.kraplos-skelpmok@kob

BASEN  tel. 44 731 65 01

Godziny otwarcia: pn-pt 10:00 – 22:00, weekend i święta: 9:00 – 22:00;

STREFA SPA tel. 44 731 65 03

Godziny otwarcia:  pn – pt 14:00 – 22:00, weekend i święta:  12:00 – 22:00;

KRĘGLE – BILARD tel. 44 731 65 02

Godziny otwarcia: wt-pt 16:00 – 22:00, weekend i święta: 14:00 – 22:00

SIŁOWNIA

Godziny otwarcia: pn. 10:00 - 21:30; wt. 13:00 - 21:30;  śr. 10:00 - 21:30;          czw. 13:00 - 21:30; pt. 10:00 - 21:30; weekendy i święta: 10:00 - 18:30

 

RADA NADZORCZA

Włodzimierz Chybiński – przewodniczący
Rużena Buresz – wiceprzewodnicząca
Violetta Zawadzka – sekretarz

ZARZĄD
Prezes Zarządu
Piotr Stawski

Biuro Zarządu
Tel.: 44 731 65 00
email: biuro@kompleks-solpark.pl

DZIAŁ SPRZEDAŻY I MARKETINGU
Kierownik Działu Sprzedaży i Marketingu
Monika Załęska-Kęsy
Tel.: 44 731 65 18
email: monika.zaleska-kesy@kompleks-solpark.pl

Specjalista ds. Marketingu
Marta Stawicka
Tel.:  44 731 65 18
Kom.: 607 316 352
email: marta.stawicka@kompleks-solpark.pl

Specjalista ds. Sportu
Tomasz Dawidziak
Tel.:  44 731 65 18
Kom.: 669 316 101
email: tomasz.dawidziak@kompleks-solpark.pl

Specjalista ds. Kluczowych Klientów
Magdalena Tatara
Tel.:  44 731 65 18
Kom.: 607 316 179
email: magdalena.tatara@kompleks-solpark.pl

DZIAŁ ADMINISTRACJI I BIURA ZARZĄDU
Kierownik Działu Administracji i Biura Zarządu
Agnieszka Rutkowska
Tel.: 44 731 65 00
email: agnieszka.rutkowska@kompleks-solpark.pl

Specjalista ds. Zakupów
Bożena Szczepanik
Tel.: 44 731 65 00
email: bozena.szczepanik@kompleks-solpark.pl

HOTEL SOLPARK*** Recepcja tel. 44 731 65 17

e-mail: bok@kompleks-solpark.pl

Godziny pracy: codziennie od 6:00 do 22:00

BISTRO Solpark ul. Sportowa 8 tel.: 44 731 65 81  

Czynne codziennie od 13:00 do 20:00

PIZZERIA Solpark ul. Sportowa 8 tel.: 44 731 65 80 

Czynna codziennie od 10:00 do 21:00

CATERING tel.: 44 731 65 84 

 

 

DZIAŁ FINANSOWO-KSIĘGOWY

Kierownik Działu Finansowo-Księgowego - Główny Księgowy
Marzena Mielczarek
Tel. 44 731 65 13
email: marzena.mielczarek@kompleks-solpark.pl

DZIAŁ OPERACYJNO-TECHNICZNY

Kierownik Działu Operacyjno – Technicznego
Artur Kokosiński
Tel.: 44 731 65 10
email: artur.kokosinski@kompleks-solpark.pl

Zastępca Kierownika Działu Operacyjno – Technicznego ds. Utrzymania Obiektów
Grzegorz Garbaciak
Tel. 44 731 65 15
Kom.: 607 316 037
email: grzegorz.garbaciak@kompleks-solpark.pl

DZIAŁ HUMAN RESOURCES

Kierownik Działu Human Resources
Mariola Zygmunt - Stawiak
Tel.: 44 731 65 49
email: mariola.zygmunt-stawiak@kompleks-solpark.pl

DZIAŁ HOTELARSTWA I GASTRONOMII

Kierownik Działu Hotelarstwa i Gastronomii

Dorota Michalska
Tel.: 44 731 65 18
Kom.: 607 316 297
email: dorota.michalska@kompleks-solpark.pl
 

Specjalista ds. Gastronomii
Piotr Kaczmarczyk
Tel. 44 731 65 82
Kom.: 669 316 636
email: piotr.kaczmarczyk@kompleks-solpark.pl

Specjalista ds. Gastronomii
Agnieszka Mazur
Tel. 44 731 65 83
Kom.: 607 316 029
email: agnieszka.mazur@kompleks-solpark.pl

 

Sprawdź co serwujemy site.clock site.movie

Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki. Zamknij