Nie masz pomysłu na niedzielę? Zapraszamy do nas! Od 1 lipca niemal w co drugą niedzielę dziedziniec SOLPARKU wypełnią atrakcje zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Znajdziesz tutaj to co potrzebujesz Ty i Twoje dzieci!

W Kleszczowie powstało nastrojowe miejsce warte uwagi – A NÓŻ WIDELEC...? Jest to nasza nowo otwarta restauracja letnia, mieszcząca się przy Hotelu*** (ul. Sportowa 3, na przeciwko kompleksu basenowego), która kusi nie tylko unikalnym wystrojem, lecz również orzeźwiającymi drinkami i wyśmienitą kuchnią.

Chcesz zorganizować Swojemu dziecku wyjątkowe i niesamowite urodzinki? Jeśli tak to służymy pomocą...Zapewnimy niezapomniane przyjęcie  Twojej Pociesze...

URODZINKI NAJLEPSZE NA  ŚWIECIE  
TYLKO W SOLPARKU ZORGANIZUJECIE

Szczegóły pod nr telefonu 575 791 509.

W związku z dużym zainteresowaniem promocją "Tanie pływanie", przygotowaliśmy dla Was kolejną niespodziankę! Teraz aż dwa razy w tygodniu możesz popływać za połowę ceny! W każdy poniedziałek i środę otwieramy basen sportowy już od 6:00. Do godz. 8:30 możesz nabyć bilet 50% taniej.

Sprawdź co serwujemy site.clock site.movie

Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki. Zamknij