TRENUJ BOKS!

Boks to nie tylko  znakomity sposób na poprawienie swojej sylwetki i prowadzenie zdrowego trybu życia, ale także sport, w którym liczy się inteligencja, spryt i technika, mogące przezwyciężyć masę ciała i siłę fizyczną. Jeśli czujesz, że jest to sport dla ciebie, to zapraszamy w nasze szeregi!

RUSZYŁY ZAPISY NA OTYLIADĘ 2018

Otyliada już po raz czwarty w Solparku! Serdecznie zapraszamy do udziału w V Ogólnopolskim Nocnym Maratonie Pływackim "OTYLIADA 2018", który odbędzie się z 10 na 11 marca 2018 roku. Zapisy do udziału w V Ogólnopolskim Nocnym Maratonie Pływackim odbywają się poprzez stronę www.otyliada.pl/zapisy. Zgłoszenia należy dokonać do 11 lutego 2018 r. 

 

OTWIERAMY SEZON ŁYŻWIARSKI

Dzięki niskim temperaturom powietrza wreszcie możemy rozpocząć kolejny sezon łyżwiarski na naszym lodowisku. Ruszamy już 3 grudnia  2017 roku o godz. 10:00. Serdecznie zapraszamy do aktywnego wypoczynku i wspólnej zabawy!

Sprawdź co serwujemy site.clock site.movie

Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki. Zamknij