Chcesz zorganizować Swojemu dziecku wyjątkowe i niesamowite urodzinki? Jeśli tak to służymy pomocą...Zapewnimy niezapomniane przyjęcie  Twojej Pociesze...

URODZINKI NAJLEPSZE NA  ŚWIECIE  
TYLKO W SOLPARKU ZORGANIZUJECIE

Szczegóły pod nr telefonu 575 791 509.

Nie masz pomysłu na niedzielę? Zapraszamy do nas! Od 1 lipca niemal w co drugą niedzielę dziedziniec SOLPARKU wypełnią atrakcje zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Znajdziesz tutaj to co potrzebujesz Ty i Twoje dzieci!

W Kleszczowie powstało nastrojowe miejsce warte uwagi – A NÓŻ WIDELEC...? Jest to nasza nowo otwarta restauracja letnia, mieszcząca się przy Hotelu*** (ul. Sportowa 3, na przeciwko kompleksu basenowego), która kusi nie tylko unikalnym wystrojem, lecz również orzeźwiającymi drinkami i wyśmienitą kuchnią.

Jeśli szukasz nietypowych doświadczeń kulinarnych, dobrze trafiłeś! Zapraszamy nie tylko na prawdziwą ucztę, ale na kulinarny spektakl i gastronomiczny pokaz z polskim mistrzem kuchni, konsultantem kulinarnym pierwszej edycji programu "MasterChef", autorem serii książek o tematyce kulinarnej - Mirkiem Drewniakiem.

Sprawdź co serwujemy site.clock site.movie

Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki. Zamknij