Nie ma nic lepszego od połączenia świeżego powietrza, kwiatów i wyśmienitej kuchni. W naszej restauracji spędzisz letnie gorące popołudnia i wieczory schładzając się doskonałymi trunkami w miłej atmosferze. Zapraszamy do zrelaksowania się na otwartej przestrzeni!

Odmładzanie twarzy i ciała. Rewolucyjna metoda naturalnego cofania czasu... Z myślą o najbardziej wymagających Klientach, poszerzamy naszą ofertę o wyjątkowe zabiegi na ciało i twarz. Oferta została skomponowana w taki sposób, aby jak najlepiej dopasować je zarówno pod względem rodzaju skóry jak i wieku.

 

Chcesz zorganizować Swojemu dziecku wyjątkowe i niesamowite urodzinki? Jeśli tak to służymy pomocą...Zapewnimy niezapomniane przyjęcie  Twojej Pociesze...

Zielone Świątki to potoczna nazwa święta kościelnego Zesłania Ducha Świętego, które ma miejsce w maju lub czerwcu. W 2019 roku święto przypada w Polsce na niedzielę 9 czerwca. Jest to dzień wolny od pracy, idealny na spędzenie czasu z rodziną w naszym obiekcie!

Sprawdź co serwujemy site.clock site.movie

Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki. Zamknij