Odmładzanie twarzy i ciała. Rewolucyjna metoda naturalnego cofania czasu... Z myślą o najbardziej wymagających Klientach, poszerzamy naszą ofertę o wyjątkowe zabiegi na ciało i twarz. Oferta została skomponowana w taki sposób, aby jak najlepiej dopasować je zarówno pod względem rodzaju skóry jak i wieku.

 

O godz. 6:00 zakończyliśmy VI Ogólnopolski Nocny Maraton Pływacki „OTYLIADA 2019”. Zawody rozpoczęły się o godzinie 18:00 w dniu poprzednim i wzięło w nich udział 27 zawodników!

Kolejna niedziela filmowa przed nami! Zapraszamy 17 marca (niedziela) do naszej auli widowiskowej. O godz. 15:30 wyświetlimy „Robaczki z Zaginionej Dżungli" - przygodowo-komediową opowieść o sympatycznych owadach z alpejskiej doliny, które trafiają do karaibskiej dżungli. Przygotujcie się na makro ubaw w pełnym cudów mikrokosmosie robaczków! O godz. 18:00 przygotowaliśmy dla młodzieży oraz dorosłych najnowszą polską komedię "Całe szczęście", w której główne role grają Piotr Adamczyk i Roma Gąsiorowska.

Sprawdź co serwujemy site.clock site.movie

Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki. Zamknij