Już 7 lipca (niedziela) wraz z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Kleszczowie i Gminą Kleszczów zapraszamy na kolejną edycję pikniku z serii KOLOROWE LATO w KLESZCZOWIE, na którym czeka Was "BAJKOWA PODRÓŻ DOOKOŁA" z szerokim wachlarzem atrakcji oraz wspólna zabawa na świeżym powietrzu, konkursy sportowe, słońce i mnóstwo endorfin. Zapraszamy! Nie może Was zabraknąć!

Już 29 czerwca od 20:00 serdecznie zapraszamy do naszej restauracji letniej A NÓŻ WIDELEC na taneczny wieczór w rytmach Latino.
Gwarantujemy fantastyczną zabawę i niezapomniane wrażenia oraz konkursy z super nagrodami!
W prezencie do każdego biletu: duże piwo GRATIS !!!
Ilość miejsc ograniczona. Bilety w cenie 15 zł w przedsprzedaży do nabycia od dnia 26.06 w recepcji HOTELU SOLPARK*** lub w dniu imprezy w restauracji A NÓŻ WIDELEC.
Zapraszamy! Nie może Was zabraknąć!

Nie ma nic lepszego od połączenia świeżego powietrza, kwiatów i wyśmienitej kuchni. W naszej restauracji spędzisz letnie gorące popołudnia i wieczory schładzając się doskonałymi trunkami w miłej atmosferze. Zapraszamy do zrelaksowania się na otwartej przestrzeni!

Odmładzanie twarzy i ciała. Rewolucyjna metoda naturalnego cofania czasu... Z myślą o najbardziej wymagających Klientach, poszerzamy naszą ofertę o wyjątkowe zabiegi na ciało i twarz. Oferta została skomponowana w taki sposób, aby jak najlepiej dopasować je zarówno pod względem rodzaju skóry jak i wieku.

 

Sprawdź co serwujemy site.clock site.movie

Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki. Zamknij