Kolejny wieczór filmowy przed Nami! Zapraszamy 11 listopada (niedziela) do naszej auli widowiskowej. O godz. 15:00 wyświetlimy pełną mądrości, przygód i wzruszeń opowieść o sympatycznym czworonogu, w którego żyłach płynie krew dzikiego wilka ("Biały Kieł"). Na godz. 17:00 i 19:30 przygotowaliśmy dla młodzieży oraz dorosłych kolejną część polskiej komedii "PLANETA SINGLI 2".

Uprzejmie informujemy, iż z dniem 1 października 2018 r. zakończyliśmy przerwę technologiczną w BISTRO SOLPARK. Zapraszamy na domowe obiady, sałatki, kanapki, gorące i zimne napoje.

Zarząd „SOLPARK KLESZCZÓW” Sp. z o.o. informuje o planowanej przerwie technicznej  w pracy BISTRO SOLPARK, która zgodnie z harmonogramem prac potrwa od 28 września 2018 r. do 01.10.2018 r.

INFORMACJA ZARZĄDU W SPRAWIE PRZERWY TECHNICZNEJ

Serdecznie przepraszamy Państwa za powstałe z tego tytułu utrudnienia

i zapraszamy do ponownego korzystania z BISTRO SOLPARK

już od 1 października 2018 r.

Codzienne menu i bieżące promocje możecie Państwo śledzić na naszym profilu: https://www.facebook.com/GastronomiaSolpark/ 

Mamy przyjemność poinformować, że w związku z bardzo dobrym przyjęciem przez Was naszej letniej restauracji A Nóż Widelec i wieloma pozytywnymi opiniami o miejscu, jego atmosferze, miłej obsłudze i pysznym menu postanowiliśmy, że upływ lata nie powinien być przyczyną rezygnacji  z funkcjonowania tego lokalu. Dla Was już niedługo A Nóż Widelec przeniesiemy do wnętrza hotelu SOLPARK***.

Sprawdź co serwujemy site.clock site.movie

Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki. Zamknij