VI edycja ogólnopolskiej akcji promocyjnej pn. Dni Otwarte Funduszy Europejskich odbędzie się również w SOLPARKu. W ramach tych obchodów  otrzymacie 20% rabatu na wejścia basenowe!

Wraz z Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Kleszczowie mamy przyjemność zaprosić wszystkich miłośników ortografii, którzy nie tylko kochają mowę ojczystą, ale chcą sprawdzić swe umiejętności w jej pisowni, na jubileuszową 10. edycję Dyktanda Kleszczowskiego – Ogólnopolski Konkurs Ortograficzny pod honorowym patronatem Wójta Gminy Kleszczów Sławomira Chojnowskiego.

Zbliża się Majówka - wreszcie możesz odpocząć i poświęcić więcej czasu rodzinie oraz przyjaciołom. Najlepiej aktywnie i razem z nami! Sprawdź jak pracujemy w długi weekend.

Informujemy, iż ze względu na przebywającą grupę pływacką w dniach 27 KWIETNIA – 5 MAJA nie będzie dostępnego toru przeszkód AQUA TRACK.Na potrzeby przeprowadzenia treningów, grupa będzie zajmowała 3 tory basenu sportowego w następujących terminach...

Sprawdź co serwujemy site.clock site.movie

Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki. Zamknij