Aktywny wypoczynek to niezawodny kosmetyk i idealne lekarstwo. Relaksuje, poprawia samopoczucie i kondycję, przywraca pogodę ducha i młody wygląd. Większość z nas prowadzi  siedzący tryb życia i dotyczy to zarówno dorosłych, jak i dzieci. Solpark  zaprasza do zapoznania się z nowym harmonogramem zajęć ruchowych.

Od kwietnia w naszej kuchni rządzi..... Damian Sobek Finalista VI Edycji Programu Masterchef. Damian pochodzi z Chorzowa, kilka lat spędził w Holandii. Dzięki programowi i wyjątkowemu talentowi kulinarnemu zdobył ogormną popularność. Teraz gotuje również u nas!

VI edycja ogólnopolskiej akcji promocyjnej pn. Dni Otwarte Funduszy Europejskich odbędzie się również w SOLPARKu. W ramach tych obchodów  otrzymacie 20% rabatu na wejścia basenowe!

Wraz z Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Kleszczowie mamy przyjemność zaprosić wszystkich miłośników ortografii, którzy nie tylko kochają mowę ojczystą, ale chcą sprawdzić swe umiejętności w jej pisowni, na jubileuszową 10. edycję Dyktanda Kleszczowskiego – Ogólnopolski Konkurs Ortograficzny pod honorowym patronatem Wójta Gminy Kleszczów Sławomira Chojnowskiego.

Sprawdź co serwujemy site.clock site.movie

Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki. Zamknij