„Miasto 44” to jedna z najbardziej oczekiwanych i największych polskich produkcji ostatnich lat. Film Jana Komasy to zrealizowana z rozmachem uniwersalna opowieść o miłości, a także odwadze i poświęceniu, rozgrywająca się w czasie Powstania Warszawskiego. Zekranizowana została historia  młodych Polaków, którym przyszło wchodzić w dorosłość w okrutnych realiach okupacji. Mimo to są pełni życia, namiętni, niecierpliwi. Żyją tak, jakby każdy dzień miał okazać się tym ostatnim. Nie wynika to jednak z nadmiernej brawury, czy młodzieńczej lekkomyślności - taka postawa jest czymś naturalnym w otaczającej ich rzeczywistości, kiedy śmierć grozi na każdym kroku.

"Wakacje Mikołajka"  to sympatyczna  propozycja spędzenia wolnego czasu na seansie filmowym w rodzinnym gronie. Podobnie jak poprzednia odsłona filmowych przygód Mikołajka "Wakacje" zapewnią wychowanym na książkach René Goscinny'go i Jean-Jacques'a Sempego rodzicom wzruszający powrót do dzieciństwa. Dzieci natomiast z zazdrością będą śledziły przygody francuskiego chłopca i jego serdecznych przyjaciół. Koniec szkoły to najszczęśliwszy dzień w roku dla Mikołajka i paczki jego oddanych przyjaciół. Wystarczy spakować walizki i można ruszać w wymarzoną wakacyjną podróż. A ta zaprowadzi bohatera w sam środek malowniczej Bretanii. Od partyjki golfa w urokliwym pensjonacie, przez rejs do Wyspy Mgieł, na harcerskim obozie skończywszy – wszędzie, gdzie pojawi się Mikołajek, czeka go moc niezapomnianych przygód.

Zapraszamy wszystkich amatorów smacznej, domowej,  a zarazem urozmaiconej kuchni szyldowanej logiem Solpark. Szef kuchni Solparku gwarantuje, iż serwowane dania są pełne smaków, kolorów i zapachów, które kuszą nawet najwybredniejsze podniebienia. Codziennie serwujemy dla naszych gości SPECJALNOŚĆ SZEFA KUCHNI.

 

Sprawdź co serwujemy site.clock site.movie

Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki. Zamknij