Gminny Klub Honorowych Dawców Krwi PCK w Kleszczowie oraz SOLPARK KLESZCZÓW zapraszają na Kleszczowską Szpikomanię, która odbędzie się 8 sierpnia 2014 r. na terenie naszego obiektu.

Wyprawa na basen lub kąpielisko to świetna zabawa dla dużych i małych, ale jedynie pod warunkiem zachowania odpowiednich środków ostrożności. Istotne są odpowiednie zachowania oraz czujność rodzica czy opiekuna dziecka. Prawie na każdym basenie są wyznaczone miejsca dla osób umiejących pływać oraz dla tych którzy tej umiejętności nie posiadają.

Przez pierwsze 8 tygodni wakacji w Solparku gościmy obozy piłkarskie Polish Soccer Skills. Już od I turnusu około 120 uczestników pod okiem polskich i hiszpańskich trenerów na boisku uczy się techniki, na hali sportowej wypracowuje motorykę a także odbywa zajęcia z psychologiem sportu.

Z ogromnym smutkiem i ubolewaniem Zarząd Spółki oraz pracownicy  Spółki przyjęli informację o śmierci dziecka na obiekcie rekreacyjno –sportowym zarządzanym przez Solpark Kleszczów sp. z o.o. z siedzibą w Kleszczowie. Nie potrafimy znaleźć odpowiednich słów, by opisać ból, który przeżywamy.

Sprawdź co serwujemy site.clock site.movie

Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki. Zamknij