SOLPARK KLESZCZÓW” Sp. z o.o. ma przyjemność zaprosić Państwa do udziału w I turnieju siatkówki o Puchar Prezesa Solparku. Mając na uwadze duże zainteresowanie firm oraz zespołów koleżeńskich zakończoną niedawno halową ligą piłkarską „Solpark Football League”, chcemy zaproponować kolejną sportową rywalizację – tym razem na siatkarskim parkiecie.

Wielkimi krokami zbliża się okres wakacyjny, który w tym roku w naszym kompleksie zdominuje federacja Polish Soccer Skills. Setki młodych piłkarzy będą się szkoliły przez 8 tygodni pod okiem trenerów z całej Polski i Hiszpanii w obiektach Solparku. Szczegółowe informacje dotyczące obozów i organizacji PSS na www.soccerskills.pl. Pod tym adresem można również zapisać się na taki obóz.

Z okazji Dni Otwartych Funduszy Europejskich w dniu 10 maja 2014 r. zapraszamy do Parku Zdrowia i Rozrywki SOLPARK Kleszczów. W godz. 10:00 – 20:00 istnieje możliwość korzystania z basenów sportowych i rekreacyjnych z 10% rabatem. Ponadto zapraszamy na zlot motocyklistów z paradą pokazową pojazdów, konkursami i zabawami oraz koncertami  w godz. 14:30 – 21:00.

Sprawdź co serwujemy site.clock site.movie

Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki. Zamknij