ANIMALIA W SOLPARKU

EGZOTYCZNE ZWIERZĘTA, DOMOWE PUPILE I ZWIERZĘTA ZAGRODOWE oraz WIELE INNYCH ATRAKCJI TOWARZYSZĄCYCH.

Międzynarodowa wystawa kotów rasowych, pokazy psów rasowych i agillity, akwarystyka, terrarystyka, wystawa jeży, alpaki, osiołki, konie, małpki, węże, gekony, motyle i cała mnóstwo innych zwierzaków! Wszystkie będą czekać na Was na SOLPARKU!

Jedyne takie wydarzenie w okolicy… niespodzianka dla miłośników zwierzaków dużych i małych!

PROGRAM ANIMALII

Strona internetowa ANIMALII: www.animalia-kleszczow.pl

 

KUP TANIEJ BILETY ONLINE

Bilety jednodniowe w przedsprzedaży on-line:

  • Normalny: 10 zł
  • Ulgowy: 7 zł (dzieci i młodzież w wieku 3-18 lat, emeryci i renciści – za okazaniem stosownego dokumentu przy wejściu. UWAGA! Bilet ulgowy nie przysługuje studentom.)
  • Rodzinny: 25 zł (rodzice z dziećmi. 2 opiekunów oraz max. 2 dzieci do 16 roku życia).

Wstęp darmowy dla dzieci do 3 roku życia.

Bilet jednodniowy: sobota lub niedziela. Wymienny na opaski.

W cenie wstęp na: Międzynarodową Wystawę Kotów, Pokaz Psów Rasowych, Wystawę Zwierząt Egzotycznych (poza motylami), Wystawę Zwierząt Zagrodowych, Wystawę Bonsai i Białej Broni Samurajskiej oraz Strojów Samurajskich, a także prelekcje specjalistów.

Dlaczego warto być obecnym podczas Kleszczowskich Animaliów 2019?

10 URODZINY SOLPARKU!

Na ostatni weekend wakacji przypadają również obchody 10 Urodzin SOLPARKu. Z tej okazji przygotowaliśmy mnóstwo dodatkowych atrakcji. W bezpłatnej Strefie Animacji najmłodsi będą mogli wyszaleć się na dmuchańcach, euro bungee, a także w zabawach i konkursach przygotowanych przez profesjonalnych animatorów. Niepowtarzalną rozrywką zarówno dla dzieci jak i dorosłych będzie wirtualny tunel oraz kino 9D!

Sprawdź co serwujemy site.clock site.movie

Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki. Zamknij