KOLOROWE LATO W KLESZCZOWIE

Nie masz pomysłu na niedzielę? Zapraszamy do nas! Od 1 lipca niemal w co drugą niedzielę dziedziniec SOLPARKU wypełnią atrakcje zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Znajdziesz tutaj to co potrzebujesz Ty i Twoje dzieci!

Wakacje już trwają, więc niezależnie od pogody warto wyjść z domu i skorzystać z naszej bogatej oferty. Na wypełnionych po brzegi trawnikach będziecie mogli wziąć udział w licznych konkursach i zabawach, sprawdzić swoje umiejętności w zadaniach sportowych, uczestniczyć w takich zajęciach jak: trampoliny, aerobik, joga czy zumba. Dla najmłodszych będzie czekać bezpłatny dmuchany plac zabaw i tematyczne animacje!

W najbliższą niedzielę (12.08.2018 r.) zapraszamy na animację pn. Wywwiad Małpki Fiki Miki z Koziołkiem Matołkiem. 

Odbędzie się również turniej siatkówki plażowej. Informację w linku poniżej:

Turniej Siatkówki Plażowej

Niedzielne pikniki zapowiadają się bardzo aktywnie dla mieszkańców gminy, a także naszych Gości i turystów.

Nie zabraknie konkursów, muzyki i dobrego humoru!

Dodatkowo do akcji włączy się Gminna Biblioteka w Kleszczowie organizując 1 lipca i 5 sierpnia PIKNIK Z KSIĄŻKĄ - wspólne czytanie książek na trawie, rozmowy literackie, a także kiermasz książek.

Organizatorami zabaw pod gołym niebem są: Gmina Kleszczów, Gminny Ośrodek Kultury w Kleszczowie oraz "SOLPARK KLESZCZÓW" Sp. z o.o.

Sprawdź co serwujemy site.clock site.movie

Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki. Zamknij