Koncertowy wieczór w towarzystwie Alicji Majewskiej i Włodzimierza Korcza

Już 29 października 2017 r. o godz. 18:00 na scenie auli SOLPARK KLESZCZÓW  zabrzmi jeden z najpiękniejszych głosów polskiej piosenki lirycznej. Koncert promuje najnowszą pytę Artystki „Wszystko może się stać”.

Kariera solowa Alicji Majewskiej rozpoczęła się w 1974 roku. Znamy ją z takich przebojów jak „Jeszcze się tam żagiel bieli”, „Odkryjemy miłość nieznaną”, „Być kobietą”, „To nie sztuka wybudować nowy dom”. Od lat w jej repertuarze obecne są piosenki znakomitych autorów – głównie Wojciecha Młynarskiego. Stałym współpracownikiem Artystki jest kompozytor i pianista Włodzimierz Korcz.

Sławę Alicji Majewskiej przyniosły niezapomniane duety (między innymi z Andrzejem Zauchą, Zbigniewem Wodeckim, Jerzym Połomskim, Dorotą Osińską, Grzegorzem Markowskim, Ryszardem Rynkowskim) jak również płyty z kolędami oraz udział w oratoriach Włodzimierza Korcza i Ernesta Brylla.

Koncerty Alicji Majewskiej usłyszeć można było w wielu krajach Europy, Azji, a także w ośrodkach polonijnych USA, Kanady i Australii.

Najnowsza płyta Alicji Majewskiej nosi tytuł „Wszystko może się stać” w swoim założeniu ma bawić, wzruszać  i skłaniać do refleksji, unikając przy tym dydaktyzmu. Melodyjna i emocjonalna muzyka Włodzimierza Korcza doskonale współgra z tekstami, które stworzyli wybitni autorzy, poeci i satyrycy, m.in. : Marek Groński, Jacek Cygan, Artur Andrus, Andrzej Sikorowski.

Bilety w cenie 80 zł na koncert Alicji Majewskiej do nabycia w kasie SOLPARK KLESZCZÓW już od 12.10.2017 r.

Serdecznie zapraszamy!

Sprawdź co serwujemy site.clock site.movie

Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki. Zamknij