KORZYSTAJ I WYGRYWAJ

Kto uprawia sport, regularnie ćwiczy na siłowni albo pływa w basenie, cieszy się lepszym zdrowiem, rzadziej choruje i dłużej żyje. Bo sport to zdrowie!

Zalety sportu można by z pewnością mnożyć. Zamiast dywagować na ich temat, lepiej zabrać się do dzieła. Zatem Drodzy Mieszkańcy...

Ogłaszamy konkurs na AKTYWNEGO MIESZKAŃCA GMINY KLESZCZÓW.

Konkurs skierowany jest wyłącznie do mieszkańców Gminy Kleszczów. Aby wziąć w nim udział, wystarczy wykorzystać cały karnet mieszkańca w danym miesiącu (560 min basenu i 8 wejść na siłownię), odebrać formularz zgłoszeniowy z kas basenowych i wypełniony wrzucić do oznaczonej urny.

Co miesiąć wśród zgłoszeń wylosujemy kartę podarunkową DECATHLON o wartości 300 zł.

Chcesz zawalczyć o nagrodę główną? Zwiększ swoje szanse, wykorzystując karnet mieszkańca każdego miesiąca! Przez cały okres promocyjny możesz umieścić w urnie aż 6 zgłoszeń. Dbasz o zdrowie i formę, korzystasz i wygrywasz :)

Celem naszego konkursu jest pobudzenie aktywności lokalnej wśród mieszkańców.

Czas trwania: 01.08.2018 - 31.01.2019 r.

Losowanie nagrody głównej - zegarka sportowego GARMIN o wartości 1500 zł oraz karty podarunkowej DECATHLON o wartości 500 zł  ze wszystkich zgłoszeń odbędzie się 3 lutego 2019 r.

Zapraszamy do udziału w konkursie, bo w zdrowym ciele – zdrowy duch!

REGULAMIN KONKURSU

Sprawdź co serwujemy site.clock site.movie

Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki. Zamknij