NIEDZIELA FILMOWA - COŚ DLA DZIECI I DOROSŁYCH

Kolejna niedziela filmowa przed nami! Zapraszamy 17 marca (niedziela) do naszej auli widowiskowej. O godz. 15:30 wyświetlimy „Robaczki z Zaginionej Dżungli" - przygodowo-komediową opowieść o sympatycznych owadach z alpejskiej doliny, które trafiają do karaibskiej dżungli. Przygotujcie się na makro ubaw w pełnym cudów mikrokosmosie robaczków! O godz. 18:00 przygotowaliśmy dla młodzieży oraz dorosłych najnowszą polską komedię "Całe szczęście", w której główne role grają Piotr Adamczyk i Roma Gąsiorowska.Bilety do nabycia w kasie basenowej.

Robaczki z Zaginionej Dżungli || godz. 15:30 || bilet 17 zł

Kiedy mała biedronka zostaje uwięziona w tekturowym pudle i wysyłana na Karaiby, jej tata wyrusza do Gwadelupy, aby ją uratować. Gdy po wielu trudach przybywa na miejsce, z zaskoczeniem odkrywa, że dzielny maluch znalazł sobie nowy dom i znajomych. Niestety wszystkim im zagraża firma budowlana, planująca wycinkę dżungli. Ale od czego są przyjaciele? Z pomocą starych kumpli, którzy przybywają z odsieczą, kolorowa załoga robaczków opracowuje niezwykły plan uratowania lasów deszczowych.

[opis dystrybutora kino]

Całe Szczęście || godz. 18:00 || bilet 19 zł

W spokojne i uporządkowane życie Roberta, muzyka z orkiestry symfonicznej (Piotr Adamczyk), który samotnie wychowuje dziesięcioletniego synka Filipa (Maks Balcerowski), niespodziewanie wbiega pełna energii i uroku popularna gwiazda fitness Marta (Roma Gąsiorowska). Dwa różne charaktery, spojrzenia na miłość i życie. Jej świat to wielkie miasto, egzotyczne podróże i sport. Marta ma swoje programy telewizyjne, wydaje książki kulinarne, a jej twarz gości na okładkach najpopularniejszych magazynów. Robert to chodzące zaprzeczenie "sportowego trybu życia". Jego świat to spokojna przystań, rodzicielskie wyzwania, kosz pełen prania, klasówki z matematyki syna – wszystko to działa, dopóki w jego życiu nie pojawia się Marta… Przebojowa gwiazda i onieśmielony jej urokiem mężczyzna. Dlaczego los ich połączył? Czy uda im się wspólnie odnaleźć "Całe szczęście"?

[opis dystrybutora kino]

 

 

Sprawdź co serwujemy site.clock site.movie

Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki. Zamknij