OŚWIADCZENIE RADY NADZORCZEJ „SOLPARK KLESZCZÓW” SP. Z O. O.

Nowo powołani członkowie Rady Nadzorczej „SOLPARK KLESZCZÓW” Sp. z o. o. po zapoznaniu się z sytuacją Spółki podjęli decyzję o zmianie na stanowisku Prezesa Zarządu. Powodem takiej decyzji była potrzeba zmiany koncepcji prowadzenia Spółki. Skomplikowana sytuacja „SOLPARK KLESZCZÓW” Sp. z o. o. wymagała nowego podejścia do sposobu rozwiązywania problemów Spółki i świeżego spojrzenia na zasady dalszego funkcjonowania.

Piotr Stawski powołany na stanowisko Prezesa Zarządu w dniu 28.10.2013r. jest absolwentem Wydziału Zarządzania Społecznej Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Zarządzania w Łodzi. Pracował w  koncernach Bakoma i Pepsico. Współzarządzał również rodzinną firmą. Mieszka w Łuszczanowicach, jest żonaty i ma córkę.

Przedstawiona przez niego Radzie Nadzorczej koncepcja zarządzania Spółką daje nadzieje na poprawę funkcjonowania Spółki i zwiększenia jej atrakcyjności.

 

Rada Nadzorcza

   SOLPARK KLESZCZÓW Sp. z o. o.

Sprawdź co serwujemy site.clock site.movie

Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki. Zamknij