ZMIENIAMY SIĘ DLA WAS!

Mamy przyjemność poinformować, że w związku z bardzo dobrym przyjęciem przez Was naszej letniej restauracji A Nóż Widelec i wieloma pozytywnymi opiniami o miejscu, jego atmosferze, miłej obsłudze i pysznym menu postanowiliśmy, że upływ lata nie powinien być przyczyną rezygnacji  z funkcjonowania tego lokalu. 

Dla Was już niedługo A Nóż Widelec przeniesiemy do wnętrza hotelu SOLPARK***, co pozwoli na jego dalsze funkcjonowanie bez względu na porę roku i  zaoferuje Państwu jeszcze bardziej komfortowe warunki.

Niezbędne prace zostaną przeprowadzone na przestrzeni kilku najbliższych tygodni, w związku z czym, od czwartku  13 września  letnia restauracja będzie już nieczynna. Otwarcie lokalu w nowej lokalizacji i w nowej odsłonie planowane jest na przełomie września i października o czym na pewno nie omieszkamy Was poinformować!

Podczas czasowego  wyłączenia A Nóż Widelec  zapraszamy oczywiście do równie oryginalnych i pysznych:  BISTRO i PIZZERII SOLPARK.

Sprawdź co serwujemy site.clock site.movie

Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki. Zamknij