„SOLPARK KLESZCZÓW” Sp. z o.o. funkcjonuje również pod nazwą Park Zdrowia i Rozrywki, istnieje na rynku od 2009 r. Jesteśmy firmą godną zaufania, spełniającą wymagane standardy, tworzącą dogodne warunki zarówno dla klientów indywidualnych, grup zorganizowanych jak i klientów biznesowych.

„SOLPARK KLESZCZÓW” Sp. z o.o., znany również pod nazwą Park Zdrowia i Rozrywki, funkcjonuje na rynku od 2009 roku. Jesteśmy przedsiębiorstwem godnym zaufania i spełniającym wszystkie wymagane standardy. Naszym celem jest zapewnienie dogodnych warunków wypoczynku klientom indywidualnym, klientom biznesowym oraz grupom zorganizowanym, przebywającym w województwie łódzkim.

„WYRÓŻNIA NAS SZYBKI ROZWÓJ NAPĘDZANY POZYTYWNYMI OPINIAMI NASZYCH GOŚCI”

Nasz Park Zdrowia i Rozrywki to obiekt sportowo-konferencyjny niedaleko Łodzi, będący największą inwestycją zrealizowaną przez Gminę Kleszczów. Przyjmujemy m. in. grupy zainteresowane ofertą konferencyjną, klientów biznesowych szukających odpowiednich warunków do organizacji spotkań biznesowych i szkoleń. Nasza oferta skierowana jest również do sportowców, zwolenników miłośników aktywności fizycznej i odnowy biologicznej.

Obsługa tak szerokiej grupy klientów możliwa jest dzięki nowoczesnemu wyposażeniu naszego centrum. Do dyspozycji naszych Gości oddajemy hotel z komfortowo urządzonymi pokojami i apartamentami, restaurację zapewniającą pełną obsługę gastronomiczną czy sale szkoleniowe wyposażone w wysokiej jakości sprzęt techniczny. Posiadamy również nowoczesne zaplecze sportowe, na które składają się m. in. siłownia, basen czy korty tenisowe. Po aktywności fizycznej polecamy odprężenie w naszej strefie SPA lub skorzystanie z masaży i innych zabiegów regenerujących.

Tworzymy w pełni profesjonalną firmę, której siłę stanowi suma indywidualności jej pracowników. Zespół doświadczonych specjalistów, których łączy zaangażowanie w rozwój firmy, myślenie biznesowe, kreatywności oraz szacunek do Klienta.

Dołożymy wszelkich starań, aby Państwa pobyt w Parku Zdrowia i Rozrywki Solpark był wyjątkowym i niezapomnianym przeżyciem.

Sprawdź co serwujemy site.clock site.movie

Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki. Zamknij