NAŁADUJ BATERIE PRZED ZIMĄ W SOLPARKU!

Szukasz pomysłu na weekend we dwoje? A może chcesz po prostu odciąć się i odpocząć od codzienności? Zapraszamy serdecznie do skorzystania z jesiennego pakietu pobytowego.

PAKIET ZAWIERA:

W ramach pobytu gwarantujemy nielimitowany wstęp do siłowni, stefy saun oraz strefy basenowej, w której korzystać można z basenu sportowego, rekreacyjnego, brodzika, 118m zjeżdżalni oraz 3 wanien jacuzzi. Co więcej, nasi Goście otrzymają również możliwość darmowego wypożyczenia rowerów z możliwością zwiedzania z mapką okolicy:

- tarasu widokowego – rozległa panorama (wyrobisko o długości 8 km, szerokości blisko 3 km i głębokości 300 metrów) odkrywkowej kopalni węgla brunatnego, z pracującymi w dole koparkami;

- rezerwatu przyrody „Łuszczanowice” wraz z urządzoną na jego terenie dydaktyczną ścieżką przyrodniczo-leśną na 1700 metrach długości.

Ponadto dla każdej z osób do wyboru trening na nowoczesnej, odchudzającej bieżni na podczerwień Vacu Activ lub na odprężającej Platformie Schumanna.

Masz pytanie? Chcesz dokonać rezerwacji?

Jeśli chcesz zapytać o cokolwiek lub dokonać rezerwacji– zachęcamy do kontaktu. Wystarczy do nas napisać – bok@kompleks-solpark.pl – lub zadzwonić pod numer 44 731 65 01.

Pakiet dostępny od 1.10.2017 do 30.11.2017 r.

NAŁADUJ BATERIE PRZED ZIMĄ W SOLPARKU!

Sprawdź co serwujemy site.clock site.movie

Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki. Zamknij