OTRZYMAJ RABAT NA ODŻYWKI

Zadbaj o odpowiednią formę na wiosnę! Do końca marca wprowadzamy dla Was specjalną promocję, która będzie kolejnym krokiem do Waszego celu. Tylko teraz kupując bilet lub karnet na siłownię otrzymasz kupon rabatowy* na produkty MEX w naszym sklepiku sportowym (promocja dotyczy również wejść na siłownię w ramach karty mieszkańca Gminy Kleszczów).

Muscle Excellence (MEX) to nowojorska firma założona w roku 2010, producent i dystrybutor produktów sportowych najwyższej jakości, takich jak suplementy diety, zdrowa żywność, odzież sportowa i odzież codziennego użytku, a także akcesoria treningowe. Produkty MEX wytwarzane są przy zastosowaniu najnowszych norm i technologii, a ich konkurencyjne ceny pozwalają utrzymać się w czołówce jako jedna z wiodących marek.

Produkty MEX adresowane są do ludzi aktywnych. Ekskluzywna linia PRO LINE stworzona została dla profesjonalnych zawodników o szczególnych wymaganiach żywieniowych. SPORT LINE zaprojektowana została z myślą o miłośnikach różnych sportów, którzy muszą rozwijać rozmaite sprawności. FIT LINE przeznaczona jest dla entuzjastów aktywnego trybu życia, którzy dbają o dobre samopoczucie ciała i ducha, natomiast linia 2GO oferuje szybkie i wygodne przekąski. Podział na poszczególne kategorie jest jednak umowny, gdyż nawet zawodowcy sięgają czasem po szybkie przekąski.

*Zebranie kilku kuponów rabatowych nie stanowi podstawy do zwiększenia rabatu, kupony nie sumują się.

REGULAMIN PROMOCJI

Sprawdź co serwujemy site.clock site.movie

Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki. Zamknij