WIELKANOCNY WYPOCZYNEK

Święta spędzone w Solparku to idealny czas na wspólne rodzinne chwile i wytchnienie od codziennego zgiełku. Aby wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom stworzyliśmy pakiet - który sprawi, iż te święta będą wyjątkowe.

AKTYWNY PAKIET WIOSENNY

Niezapomniany czas spędzony z ukochaną osobą w niezwykłym miejscu, poczucie wzajemnej bliskości i możliwość ucieczki od szarej codzienności... Wiosenny wypoczynek w Solparku to doskonałe rozwiązanie dla par, które chcą wspólne przeżyć niezapomniane chwile w spokojnym miejscu, z daleka od zgiełku.

OTRZYMAJ RABAT NA ODŻYWKI

Zadbaj o odpowiednią formę na wiosnę! Do końca marca wprowadzamy dla Was specjalną promocję, która będzie kolejnym krokiem do Waszego celu. Tylko teraz kupując bilet lub karnet na siłownię otrzymasz kupon rabatowy* na produkty MEX w naszym sklepiku sportowym.

DZIEŃ KOBIET

Wyjątkowy weekend dla wyjątkowych kobiet (i nie tylko)! Spędź fantastyczne chwile z przyjaciółką, siostrą lub ukochanym. Z okazji Dnia Kobiet przygotowaliśmy specjalny pakiet. Zadbaj o siebie i spraw sobie odrobinę przyjemności spędzając ten czas w SOLPARKu :)

Sprawdź co serwujemy site.clock site.movie

Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki. Zamknij