MAJÓWKOWY RELAKS

Majówka to doskonały czas na to aby wypocząć i zregenerować siły po długich miesiącach zimowych poza miastem.U nas każdy znajdzie interesującą formę spędzenia wolnego czasu. Zapewniamy dobrą zabawę, relaks i wypoczynek bez względu na pogodę.

PROMOCJA BISTRO: WIĘKSZE PORCJE, STARE CENY!

Kolejny miesiąc i kolejna niespodzianka dla naszych Gości. Tym razem postanowiliśmy zaskoczyć Was w nieco inny sposób. Od 3 kwietnia w BISTRO SOLPARK dostaniesz 30% więcej za tą samą cenę! Płacisz tyle samo za więcej, więc i więcej zjadasz, no a jedzenia nie wypada przecież zostawiać. Zapraszamy codziennie w godz. 13:00 - 20:00 na domowe obiady!

AKTYWNY PAKIET WIOSENNY

Niezapomniany czas spędzony z ukochaną osobą w niezwykłym miejscu, poczucie wzajemnej bliskości i możliwość ucieczki od szarej codzienności... Wiosenny wypoczynek w Solparku to doskonałe rozwiązanie dla par, które chcą wspólne przeżyć niezapomniane chwile w spokojnym miejscu, z daleka od zgiełku.

Sprawdź co serwujemy site.clock site.movie

Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki. Zamknij