Specjalna promocja dla naszych sąsiednich gmin! Od 20 maja do 30 czerwca 2019, mieszkańcy objęci promocją mogą skorzystać z rabatu na basen przez 7 dni w tygodniu!
 

Majówka to doskonały czas na to aby wypocząć i zregenerować siły po długich miesiącach zimowych poza miastem.U nas każdy znajdzie interesującą formę spędzenia wolnego czasu. Zapewniamy dobrą zabawę, relaks i wypoczynek bez względu na pogodę.

Z okazji zbliżających się Świat Wielkiej Nocy życzymy Wam wszystkiego dobrego i pragniemy sprezentować 50% rabatu na wszystkie karnety na basen. Skorzystaj z wyjątkowej promocji wielkanocnej!

Niezapomniany czas spędzony z ukochaną osobą w niezwykłym miejscu, poczucie wzajemnej bliskości i możliwość ucieczki od szarej codzienności... Wiosenny wypoczynek w Solparku to doskonałe rozwiązanie dla par, które chcą wspólne przeżyć niezapomniane chwile w spokojnym miejscu, z daleka od zgiełku.

Sprawdź co serwujemy site.clock site.movie

Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki. Zamknij