Zadbaj o odpowiednią formę na wiosnę! Do końca marca wprowadzamy dla Was specjalną promocję, która będzie kolejnym krokiem do Waszego celu. Tylko teraz kupując bilet lub karnet na siłownię otrzymasz kupon rabatowy* na produkty MEX w naszym sklepiku sportowym.

Święta spędzone w Solparku to idealny czas na wspólne rodzinne chwile i wytchnienie od codziennego zgiełku. Aby wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom stworzyliśmy pakiet - który sprawi, iż te święta będą wyjątkowe.

Wyjątkowy weekend dla wyjątkowych kobiet (i nie tylko)! Spędź fantastyczne chwile z przyjaciółką, siostrą lub ukochanym. Z okazji Dnia Kobiet przygotowaliśmy specjalny pakiet. Zadbaj o siebie i spraw sobie odrobinę przyjemności spędzając ten czas w SOLPARKu :)

Walentynki to jedyny dzień w roku, który każdy pragnie spędzić wyłącznie z ukochaną osobą. Zaplanuj już dziś ten wyjątkowy czas  i zaskocz swoją połówkę decydując się na spędzenie go w naszym obiekcie - z dala od zgiełku, w kameralnej i przytulnej atmosferze. 

Sprawdź co serwujemy site.clock site.movie

Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki. Zamknij