Zapraszamy Państwa do skorzystania ze specjalnie skomponowanego pakietu relaksacyjnego. Zregeneruj swoje ciało i duszę. Odzyskaj dobre samopoczucie, nabierz sił, energii i pozwól sobie na odrobinę luksusu.

Zbliżające się Święta Bożego Narodzenia to czas, który spędzamy z rodziną, przyjaciółmi, osobami najbliższymi naszemu sercu. Tradycją stało się, że w Wigilię obdarowujemy ich wyjątkowymi upominkami, będącymi wyrazem łączących nas więzi. Z myślą o tych, którzy chcą podarować swoim bliskim  coś wyjątkoqego, a zarazem praktycznego przygotowaliśmy świąteczną promocję.

Drodzy klienci wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom stworzyliśmy nowy wyjątkowy karnet na  kręgielnię. Karnet kosztuje jedyne 150 zł i uprawnia do 5 godzinnych gier. Dla pierwszych posiadaczy nowego karnetu czeka miły upominek...

Jeśli szukasz idealnego miejsca na wypoczynek dla całej rodziny to trafiłeś idealnie! Proponujemy Państwu pobyt w spokojnej okolicy, w Hotelu*** pełnym atrakcji zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. 

Sprawdź co serwujemy site.clock site.movie

Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki. Zamknij